Witamy Państwa w serwisie internetowym firmy Termoinstal. Znajdziecie tu informacje o naszej działalności, pełną ofertę zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców (Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych, Zarządców Nieruchomości) oraz sposoby kontaktu z naszymi przedstawicielami. Zapraszamy!
Zajmujemy się kompleksową obsługą Zarządców Nieruchomości, Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych oraz klientów indywidualnych w zakresie szeroko pojętej techniki grzewczej i instalacji sanitarnych. Działamy na rynku od 2004 roku i w tym czasie zdobyliśmy grono stałych, zaufanych i zadowolonych klientów realizując wiele udanych inwestycji. Głównym obszarem naszej działalności pozostaje zachodnia Polska.

Stosowane przez nas materiały i urządzenia posiadają aktualne certyfikaty, atesty, aprobaty i inne dopuszczenia do stosowania w branży. Zatrudniamy pracowników, którzy poprzez staranne szkolenia i ciągłe zdobywanie nowych umiejętności zawodowych są wysokiej klasy fachowcami.
Jesteśmy autoryzowanym partnerem tak znanych producentów jak Danfoss, De Dietrich, Wolf, Giersch, czy Ista.

Gwarantujemy naszym klientom wysoką jakość oferowanych usług, popartą wieloletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą. Wysoka wartość usług dostarczanych przez naszą firmę a także zadowolenie i spełnienie oczekiwań naszych Klientów to nasze priorytety. Na wszystkie wykonane prace udzielamy gwarancji.

Termoinstal
Łukasz Pozarzycki
ul. Fredry 4a
66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 095 729-00-70
kom. 0 507 152 733
,